Контакт - Zengrit машина копродукции, Ltd

Контактирајте не

Кингдао Zengrit Машинско Co, Ltd

адреса

Xiaohan Село, Huanxiu Канцеларијата, Окружниот Jimo, Кингдао Сити, провинцијата Шандонг, Кина

Е-пошта

телефон

Sales: +86 13964860320

whatsapp:+8613964860320

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота, Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Онлајн Chat!