Kuvendet dhe Mobilje Accessories-01

Kuvendet dhe Mobilje Accessories-01

Përshkrim i shkurtër:

Ne përdorim lloj të ndryshme të vulosje makinë (mbuluar nga dora të shënoj saktësi) për të prodhuar metal vulosje dhe të ngutshme. Sipas sasisë së rendit konsumatorit, ne ofrojmë mënyra më kosto-efektive për projektin tuaj, ne mund të përdorim prerja lazer, të vetme-e shtënë apo të vazhdueshme progresive vdesin prodhimit të automatizuar. Varg të përpunimit: U boshatis sepse, prerja, duke formuar, kodrina, vizatim, lakimi, bie në sy, tkurret tub, shpimit, përgjimi, vend arra apo vida saldim. Kapaciteti Shtypja: 6.3-600 ton Sipërfaqja t ...


Detail Product

Produkt Tags

Ne përdorim lloj të ndryshme të vulosje makinë (mbuluar nga dora të shënoj saktësi) për të prodhuar metal vulosje dhe të ngutshme. Sipas sasisë së rendit konsumatorit, ne ofrojmë mënyra më kosto-efektive për projektin tuaj, ne mund të përdorim prerja lazer, të vetme-e shtënë apo të vazhdueshme progresive vdesin prodhimit të automatizuar.    
Varg të përpunimit: U boshatis sepse, prerja, duke formuar, kodrina, vizatim, lakimi, bie në sy, tkurret tub, shpimit, përgjimi, vend arra apo vida saldim.   
Shtypur Kapacitet:  6.3-600 ton
trajtim Sipërfaqja: Plating, galvanizim, anodized dhe pluhur veshja   
* Plating: zink, nikel, krom, argjendi, etj 
* Anodized dhe Electrophoresis 
* Paint dhe pluhur 
* Vibration deburring, lustrim dhe trajtim kimik 
* shtypjen Screen , shtypjen me ngjyra dhe gdhendje lazer.  
Specifikimet  :

PRODHIMI   DESCRIPTION
Materiale: Steel, Stainless Steel, tunxh, bakër, alumin, etj
Shtypur Kapacitet: 6.3-600Tons
toleranca: 0,02 mm
Trajtim sipërfaqësor: Plating, galvanizim, Anodized dhe veshja Pluhur
sistemit të cilësisë certifikimit: ISO 9001-2000
Koha Lead: 5 ~ 25days
Sistemi QC: inspektim 100% para se të dërgesës.
Paketime: 1) Paketa Standard,
2) paletë ose enë,
3) Si per specifikimet përshtatur.
Kushtet e pagesës: T / T, L / C, Paypal
Kushtet Dërgesë: 1) 0-100kg: shprehin dhe mallrave e ajrit prioritet,
2)> 100 kg: prioritet i mallrave në det,
3) Si per specifikimet përshtatur.

Kujdes: Produktet e treguar këtu është vetëm për të paraqitur fushën e aktiviteteve tona të biznesit. Ne mund të prodhojë sipas requirments klientit. OEM / ODM është në dispozicion për ne.


  • : Previous
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat!